Фотопроєкт
Karada no Shodo©

ЯПОНСЬКА КАЛІГРАФІЯ НА ТІЛІ
Ця історія відбулася у префектурі Ніїгата в Японії у період сьогунату Токугава, домен якої був переданий шостому сину заможного воєначальника самурайського роду – Мацудайрі Тадатеру.
Мацудайра Тадатеру навчався військовій справі і у 1599 році був призначений як даймьо (намісник-представник заможного самурайського роду) в домен Мусасі, а у 1603 році переведений до домену Каназава, де у 1614 році він розпочав будівництво нового замку Такада. Однак у Тадатеру не було багато часу, щоб насолоджуватися своїм новим замком. Його думки полонила служниця, яка весь час була поряд з ним, і водночас – далеко від нього. У той час стабільність японського соціуму забезпечувала станова система, яка ділила суспільство на представників вищих самурайських родів, професійні групи та паріїв, так званих «недоторканих» слуг і прибиральників. І служниця Тадатеру була серед групи, яка була об'єктом презирства представників інших станів. Тадатеру міг лише дивитися на неї і говорити з нею, але не міг її торкатися. Дівчина також закохалася у Татадеру, хоча і розуміла про неможливість їх стосунків.
Добре володіючи мистецтвом каліграфії, Татадеру вирішує свої почуття демонструвати через пензлі. Під прикриттям того, що папір дуже коштовний, Татадеру запрошує служницю в свої покої для практики каліграфії на її тілі. Татадеру не порушив правила сьогунату і ніколи не торкався служниці, однак свої почуття він висловлював через ніжні дотики пензлів та поезію, написану на її тілі. Йшли часи, минали облоги замку, та почуття між служницею і Татадеру лише міцнішали. Ніхто так і не розкрив їх таємницю, яку із тілом служниці у 1665 році поховав під руїнами замку землетрус.

Лише через двісті років під час розбору руїн замку Такеда знайшли єдиний паперовий рукопис Татадери, в якому він описував, як вогонь туги за коханою спалює його серце, і жоден папір ніколи не зрівняється із ніжністю тіла його служниці.
«З'єдналась з каменем вона
І серце більше не турбує
Шлях пензля на папері»…

ENMAN©
Автор Програми
Karada no Shodo© - це образно-емоційне відтворення внутрішнього світу на тілі через медитацію пензлем, це спосіб пізнання себе, це особлива філософія поезії на тілі. В основу фотопроєкту закладено принципи естетики японської каліграфії, простоти і внутрішньої сили. Тіло – шлях життя, чорні ієрогліфи уособлюють "інь" і "ян" - жінку і чоловіка. Додаємо шовкове кімоно, яке ніжно огортає тіло, і японську катану, яка уособлює дух и честь самурая. Так фотопроєкт Karada no Shodo© від Програми ENMAN© переносить учасників у стан внутрішнього спокою, стирає ознаки стресу і занепокоєння.
Як проходить фотосесія
Pre- [за тиждень]
 • Визначення ідеї зйомки
 • Обговорення атмосфери знімків, цільових відтворюваних емоцій
 • Підбір референсів: бажані образи, фото
 • Підготовка реквізиту: японські катани, кімоно, гета, декоративний текстиль
 • Вибір слів / цитат для нанесення на тіло
 • Узгодження локації та кількості учасників
Backstage [45 хв.]
 • Підбір образу з фотографом
 • Професійний мейкап
 • Каліграфія на тілі
Shooting [45 хв.]
«Пензель пливе,
залишаючи чорний слід.
Яке ніжне тіло»…

ENMAN©
Автор Програми
Професійна команда проєкту
Ікігаі - це японське поняття, яке таїть в собі секрети щастя, довгих днів життя і здоров'я. У пошуку свого ікігаі важливо займатися справами, які подобаються і приносять задоволення, тому що вони наповнюють життя сенсом і допомагають зрозуміти, що ви від нього очікуєте. Ми не робимо фотографію, ми допомагаємо вам знайти ваш ікігай.
Галина Совенко-Шевердіна
Арт-директорка Проєкту
https://www.facebook.com/galyna.sheverdina
Директорка конкурсу краси Ukrainian Beauty, авторка креативних фотопроектів і переможниця міжрегіональних б'юті-батлів. Галина – втілення містичної енергії творчості. Стикаючись із звичайними предметами, її внутрішня сила-енергія перетворює їх на щось дивовижне. Кожен окремий проєкт Галина проживає серцем, саме тому її роботи - це завжди шедеври.
Тетяна Масловська
У роботах Тетяни кожна деталь грає свою важливу роль: відображає внутрішній світ моделі, показує силу духу, передає впевненість і рішучість, розкриває дуільність краси душi та тіла. Пристрасть до процесу зйомки і вміння бачити більше, ніж бачать звичайні люди - ось що вигідно виділяє професійну роботу Тетяни.
Марина Кондратенко
Каліграф
http://enman.org/shodoua
За допомогою пензля і чорнил Марина ділиться незвичним способом розслаблення і медитації. Вкладаючи у лінії ієрогліфів емоцію і легкість, вона бере участь переважно у творчих проєктах. Занурення у процес японської каліграфії допоможе вам насолодитися естетикою ліній та досягти спокою і гармонії.
Q:
Я перший раз на фотосесії. Ви підказуєте, як позувати, куди дивитися?
A:
Фотограф завжди допомагає з позуванням і підказує, як краще встати і куди дивитися.
Q:
За який час потрібно записуватися на зйомку?
A:
Щонайменше за два тижні, щоб встигли підготуватися Ви і креативна команда Проєкту.
Q:
Чи потрібна передоплата?
A:
При записи на зйомку обов'язкова передоплата 50%, адже ми бронюємо локацію, готуємо реквізит, збираємо креативну команду
Q:
Мені сподобалася певна фотостудія, чи можу я замовити зйомку саме в ній?
A:
Так, ми знімаємо в будь-яких фотостудіях Києва і Київської області. У цьому випадку ви самостійно бронюєте і оплачуєте студію і окремо - послуги Проєкту.
Q:
Скільки фотографій виходить на виході?
A:
Мінімум - від 70 фото за 45 хвилин зйомки. В середньому - 100-110 фото.
Q:
Скільки часу займає обробка фотографій?
A:
Від 7 до 14 днів.
Q:
Чи є можливість отримати готові фото швидше?
A:
Так, за окрему плату можлива термінова обробка фотографій (протягом двох днів). Доплата становить 25% від суми замовлення.
Q:
Ви обробляєте всі фотографії?
A:
Так, все фото, які пройшли відбраковування, первинно обробляються в фоторедакторі. Глибока обробка оговорюється окремо і за додаткову плату.
Q:
Чи можна отримати вихідні фотографій?
A:
Так, за окрему плату, за домовленістю.
Q:
Ви віддаєте усі зняті фотографії?
A:
Так, майже всі, але після відбракування. Під час відбраковування видаляються дублі і зовсім невдалі кадри (закриті очі, промахи фокусування тощо).
Q:
В якому форматі ви віддаєте фотографії?
A:
Усі готові фотографії віддаються в електронному вигляді в форматі jpeg через файлообмінник. Посилання на архів надсилаємо на електронну пошту або через соціальні мережі.
Q:
Мої фотографії будуть опубліковані в інтернеті?
A:
Можливо, якщо ви заздалегідь не обговорите зворотного. Фотографії без обличчя моделі можуть бути опубліковані в портфоліо на сайті або в соціальних мережах Проєкту.
Обмеження Проєкту
 • Ми не знімаємо дітей, осіб до 21 року, тварин.
 • Ми не знімаємо повністю оголене тіло.
Публікація фотографій
Фотографії можуть бути опубліковані в портфоліо Проєкту на сайті або в соціальних мережах, якщо ви заздалегідь не обговорите зворотного.
Реєструйтеся
+380 66 517 03 63
ENMAN© is a Corporate Training Program under copyright of its author - Nataliia Kondratenko. All materials concerning the Corporate Training Program ENMAN© are protected by Ukrainian and international copyright and other applicable laws. All information and the terms and conditions of this Acknowledgment shall be considered "Proprietary Information" of the Corporate Training Program ENMAN© copyright owner. Students and customers further acknowledges that Corporate Training Program ENMAN© Proprietary Information is deemed to include valuable trade secrets and confidential business information proprietary to the Corporate Training Program ENMAN© copyright owner. Accordingly, Students and Customers shall hold the Proprietary Information disclosed by the Corporate Training Program ENMAN© copyright owner confidential and use such Proprietary Information only in connection with Customer's receipt of the Services.
Ми використовуємо файли cookie для того, щоб надати Вам більш якісний сервіс сайту
Добре, більше не показувати
Close